Ja i mój świat

Tłumaczenie: Małgorzata Berezowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "First Experience". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Usborne Publishing Ltd
First Experiences
dla dzieci
Dominika

To uroczo ilustrowana książeczka w prosty, zabawny i przyjazny zarazem sposób wprowadza najmłodsze dzieci w sytuacje, które są dla nich odkrywaniem świata zewnętrznego - poza rodziną i domem. Opisuje pierwsze kontakty z otoczeniem, z nowymi miejscami i ludźmi. Pomaga oswoić się ze zmianami zachodzącymi w życiu rodziny i otoczeniu dziecka, ukazując ich dobre strony. Równocześnie jest pyszną...

Równocześnie jest pyszną zabawą dla malucha, który na każdym obrazku musi znaleźć małą kaczuszkę, towarzyszącą bohaterom książeczki podczas przeprowadzki, wizyty w szpitalu i u dentysty, podróży samolotem czy w pierwszym dniu w szkole.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://www.usborne.com/catalogue/catalogue.aspx?ca...»

Jacek Koperski | 2013-10-11

Genialna ksiazka dla dzieci 2-5 lat :)