Dziedzic t.5 Nieoczekiwany sojusznik

Tłumaczenie: Maciek Drewnowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dziedzic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Scion: Conflict of Conscience
83-237-9013-2
komiks fantasy dziedzic
komiksy
Zerr

Ethan, Ashleigh i Skink uciekają z zamku Kruków i zmierzają do ukrytej siedziby Podziemia. Jednak, na miejscu okazuje się, że kryjówka została całkowicie zniszczona. Jedynym, który przeżył jest... Exeter - łowca nagród. Razem wyruszają do Zamku Czapli - domu księcia Ethana. Jednak, w drodze powrotnej natrafiają na podziemną fabrykę genetyczną, w której tworzone są niższe rasy. Ten widok całkowicie odmienia ich podejście do tej sprawy. Postanawiają walczyć o prawa Niższych Ras.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/dziedzic/5

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/dziedzic/5