Dziedzic t.1 Konflikt Sumienia

Tłumaczenie: Maciek Drewnowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dziedzic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Scion: Conflict of Conscience
83-237-9766-8
komiks fantasy dziedzic
komiksy
Zerr

Avalon to świat fantasy z elementami zaawansowanej technologii. Rycerze jeżdżą na genetycznie wyhodowanych smokach, a ich miecze i zbroje są elektronicznie wspomagane. Istnieją tu królestwa Wschodu i Zachodu, utrzymujące kruchy pokój dzięki turniejom, w których zmagają się ich władcy. Jednak w trakcie ostatnich zawodów jeden z rycerzy w nieczysty sposób pokonał swojego rywala. Zaczyna się nowa wojna.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/dziedzic/1

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/dziedzic/1