Przedwojenna Polska w krajobrazie i zabytkach. Województwo kieleckie (XI)

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przedwojenna Polska w krajobrazie i zabytkach". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Libra
albumy
welesxxi

Jedenasty tom z serii reprintów Przedwojenna Polska w krajobrazie i zabytkach to okazja do zobaczenia międzywojennych zdjęć z obszaru dawnego województwa kieleckiego, ziemi, która jest jak ,,drogocenna makata, utkana ze złota sandomierskich łanów, na tle zielonych aksamitów Puszczy Kozienickiej i lasów łysogórskich, przeszyta błękitnymi nićmi obfitych rzek”. Na kartach albumu zaprezentowane są m.in. zdjęcia: Kielc, Częstochowy, Pilicy, Ojcowa, Miechowa, Kurozwęk, Oblęgorka, Chęcin, klasztoru na Świętym Krzyżu, Wąchocka, Opatowa czy Sandomierza.

źródło opisu: http://libra.pl/?wpsc-product=wojewodztwo-kieleckie

źródło okładki: http://libra.pl/?wpsc-product=wojewodztwo-kieleckie