Nowy, aktualny, praktyczny i bogato ilustrowany przewodnik po Teneryfie. Kieszonkowy format i starannie dobrana treść sprawiają, że jest niezastąpiony podczas krótszych wyjazdów czy dłuższego pobytu. Przedstawia szczegółowo 10 najciekawszych miejsc, których nie można pominąć podczas pobytu na Teneryfie, takich jak: najwyższy szczyt Hiszpanii a Pico del Teide, tropikalne zoo Loro Parque czy malownicze urwiska skalne Los Gigantes. Opisuje też inne warte obejrzenia atrakcje i mniej znane miejsca na północy, zachodzie i południu wyspy, jak choćby Santa Cruz, góry Anaga czy Puerto de la Cruz. Radzi również, gdzie i co zjeść, żeby poznać miejscowe dania, gdzie zamieszkać, gdzie zrobić zakupy, dokąd zabrać dzieci, żeby się nie nudziły. Podpowiada trasy wycieczek samochodowych i krótkich spacerów. Rozdział Informacje praktyczne objaśnia, jak dojechać, jakie dokumenty będą potrzebne przy wyjeździe i na miejscu, kiedy wypadają najważniejsze miejscowe święta. Rozdział kończy słowniczek przydatnych słów i zwrotów w języku hiszpańskim. Ważną część przewodnika stanowi dokładna mapa wyspy niezbędny podczas zwiedzania Teneryfy, a także plany dwóch najważniejszych miast a Santa Cruz de Tenerife i Puerto de la Cruz.

Yolka | 2012-09-14
czekoladki | 2012-11-06