Historia

Tłumaczenie: Grażyna Majcher
Wydawnictwo: Świat Książki

Od starożytności aż po czasy współczesne - fascynująca wędrówka śladami dziejów. Starożytna Grecja i Rzym, egipskie hieroglify, wyprawy krzyżowe, wielkie odkrycia i wojny, rycerze i duchowni, człowiek neandertalski i rewolucja przemysłowa - historia dla dzieci, opowiedziana z pomysłem i humorem. Krótkie teksty pełne interesujących szczegółów, liczne wyszczególnienia, ramki, sugestywne...

neandertalski i rewolucja przemysłowa - historia dla dzieci,
opowiedziana z pomysłem i humorem. Krótkie teksty pełne interesujących szczegółów, liczne wyszczególnienia, ramki, sugestywne ilustracje, zdjęcia i portrety, schematy, mapki, a nawet komiksy - wszystko po to, by jak najbardziej uatrakcyjnić przekazywaną wiedzę. Nie zapomniano też o teście pozwalającym sprawdzić, jakie wiadomości zostały w pamięci, a jakie umknęły i podpowiedziach, gdzie szukać dodatkowych informacji o wybranej epoce.

źródło opisu: http://www.swiatksiazki.pl/historia,p90079922.html

źródło okładki: http://www.swiatksiazki.pl/historia,p90079922.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!