Lane, leniwe, śląskie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-011-0
kulinaria, przepisy, śląskie
edtta

Kluski oraz inne potrawy z mąki cieszą się w polskiej kuchni niezmierną i niezmienną popularnością. Można powiedzieć, że ich obecność charakterystyzuje naszą kuchnię. W kolejnym tomiku z serii autorka zamieściła ponad dziewięćdziesiąt przepisów kulinarnych na różnorodne makarony, kluski oraz knedle. Wybredny czytelnik znajdzie w nim receptury na zacierki, kluski lane, z ciasta parzonego,...

W kolejnym tomiku z serii autorka zamieściła ponad dziewięćdziesiąt przepisów kulinarnych na różnorodne makarony, kluski oraz knedle. Wybredny czytelnik znajdzie w nim receptury na zacierki, kluski lane, z ciasta parzonego, francuskie, kładzione i ziemniaczane.

Meowth | 2016-01-31
ryszpak | 2015-09-20