Śmierć Adolfa Hitlera. Legendy i dokumenty

Tłumaczenie: Magdalena Ilgmann
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Brunatna seria - Narodziny zła". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bellona
Hitlers Ende. Legenden und Dokumente
83-11-09240-0
historia
Marcin

Legendy, mity i półprawdy to dziś najczęściej spotykane publikacje dotyczące losów Adolfa Hitlera w ostatnich dniach II wojny światowej. Poszukujący sensacji dziennikarze i wydawcy epatują czytelników opowieściami o dokumentach świadczących na przykład o ucieczce dyktatora z oblężonego Berlina. Prezentowana książka, napisana przez jednego z najbardziej znanych i rzetelnych badaczy historii III Rzeszy, przedstawia nasz dzisiejszy stan wiedzy o okolicznościach śmierci przywódcy nazistów zrekonstruowanych na podstawie dokumentów i wspomnień świadków tamtych dni.

źródło opisu: Wydawnictwo Bellona, 2001

źródło okładki: Wydawnictwo Bellona, 2001

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!