Zgłosuj na książki roku 2017

Szczęśliwa dolina

Tłumaczenie: Zuzanna Byczek
Cykl: Saga Przeznaczenie (tom 7)
Wydawnictwo: Pi
Vakkerdalen
romans, saga norweska
Amanda

Pełna magii i tajemnic, przejmująca saga o losach porzuconej małej Hansine. Przygarnięta przez samotną Gurine, wyrasta na piękną i mądrą dziewczynę. Życie w dziewiętnastowiecznej Norwegii nie przypomina jednak sielanki. Obdarzona niezwykłymi zdolnościami Hansine musi zmagać się z przeciwnościami losu, brakiem akceptacji i niezrozumiałym okrucieństwem otoczenia. A przez życie prowadzi ją...

Pełna magii i tajemnic, przejmująca saga o losach porzuconej małej Hansine.

Przygarnięta przez samotną Gurine, wyrasta na piękną i mądrą dziewczynę. Życie w dziewiętnastowiecznej Norwegii nie przypomina jednak sielanki. Obdarzona niezwykłymi zdolnościami Hansine musi zmagać się z przeciwnościami losu, brakiem akceptacji i niezrozumiałym okrucieństwem otoczenia. A przez życie prowadzi ją niezwykły wisiorek serduszko z czerwonym kamieniem.

Barwna i fascynująca opowieść o wielkiej miłości, tęsknocie i cierpieniu naznaczonej przez los dziewczyny, o trudnych wyborach i spełnianiu marzeń.

Czy tajemniczy klejnot i opiekujące się Hansine dobre duchy doprowadzą ją do ukrytej szczęśliwej krainy?

Czy znajdzie tam wreszcie spokój i zdobędzie ukochanego mężczyznę?

źródło opisu: Pi, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie