Wielkie proroctwa. Nowy klucz do odczytania najsłynniejszych przepowiedni w dziejach, od starożytnego Egiptu do Biblii, od Nostradamusa do Fatimy

Tłumaczenie: Ireneusz Kania
Wydawnictwo: Universitas
Religia, Przepowiednie
religia
karola2415

Wspaniała i pełna tajemnic podróż w historię profecji. Cywilizacja Chaldejczyków, pierwsi wielcy badacze gwiazd, proroctwa biblijne, ukryte liczby Wielkiej Piramidy, Apokalipsa Janowa, Nostradamus i jego nie do końca rozszyfrowane Centurie, wreszcie najbardziej znane przestrogi i przepowiednie maryjne czasu obecnego, tajemnica fatimska czy z Medzugore..., to najważniejsze etapy rozważań Franco Cuomo...Autor konstruuje analityczny obraz nadziei człowieka co do własnych przyszłych losów. Wyłania sięz niego panorama, w której odwieczne lęki kompensowane są nadzieją ocalenia, wykraczającą daleko poza granice trzeciego tysiąclecia.

Haya-Djinn | 2017-07-04
Małgosia | 2013-03-02