Serc promyki

Wydawnictwo: Novae Res
Kamila

Są Anioły pulchne, pyzate, uśmiechnięte od ucha do ucha i są chude jak patyki z odstającymi uszami. Są też takie o poranku, z promykiem słońca, i te na dobranoc, głaszczące po policzku i śpiewające kołysanki, żeby nam się śniło pięknie. Są Anioły o wielkich sercach, które poruszają tak, że z oka spływa łza – ze szczęścia, że nas ktoś miłością obdarował. Są też i te, dzięki którym otwieramy...

Są też i te, dzięki którym otwieramy buzie jak dzieci, zadziwieni, jak cudowny i piękny jest świat.

O tych i innych Aniołach opowiada tomik Serc promyki.

Weź więc do ręki wiersze ze słów poskładane, kolorową kreską namalowane i usiądź na wzielonej trawie pod jabłonią. Tam spotkasz Anioła, który Ci rękę poda i uśmiechnie się do Ciebie.

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2012

źródło okładki: www.zaczytani.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!