Wietnam. Wojna bez zwycięzców

Wydawnictwo: Europa
Wietnam
historia

"Dla kogo jest ta książka? Właściwie dla wszystkich... Daje dużo informacji, czyta się jak sensacyjna powieść" Stefan Wilkanowicz (okładka książki) Od siebie dodam, że jest to znakomicie napisana książka, prawdziwe kompendium wiedzy o wojnie w Wietnamie, mniej skupiająca się na konkretnych militarnych operacjach a bardziej na przyczynach oraz politycznym i społecznym tle tegoż konfliktu....

Od siebie dodam, że jest to znakomicie napisana książka, prawdziwe kompendium wiedzy o wojnie w Wietnamie, mniej skupiająca się na konkretnych militarnych operacjach a bardziej na przyczynach oraz politycznym i społecznym tle tegoż konfliktu. Gorąco polecam!

źródło opisu: okładka i własny

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Krzysztof_g | 2013-08-18
Na półkach: Historia

Książkę przeczytałem jeszcze w szkole średniej i zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Udało mi się nawet dostać autograf autora ;) Moim zdanie jest to jedna z najlepszych pozycji o wojnie w Wietnamie: obiektywna, bez lania wody, dobrze napisana.

Paweł Soja | 2017-04-01
Przeczytana: 20 marca 2017