Cytryna

Monika

Dlaczego miłość jest tak skomplikowana? Dlaczego nie chcemy zaufać głosowi serca? Dlaczego jest źródłem cierpień, niejednokrotnie łez, ale też złości i nienawiści? Historia Cytryny i Kevina, wakacyjnej miłości, podpowiada możliwe odpowiedzi, a przy tym, dzięki wielu perypetiom bohaterki, blondynki komplikującej proste właściwie sprawy, trzyma w napięciu, nie pozwala na przerwanie lektury, bo...

Historia Cytryny i Kevina, wakacyjnej miłości, podpowiada możliwe odpowiedzi, a przy tym, dzięki wielu perypetiom bohaterki, blondynki komplikującej proste właściwie sprawy, trzyma w napięciu, nie pozwala na przerwanie lektury, bo przecież tu chodzi o miłość, o zwycięstwo uczucia. A co bardziej się liczy w życiu, tym bardziej gdy ma się naście lat?

źródło opisu: http://www.fabryka.p

źródło okładki: http://www.fabryka.p

Historia opowiada o siedemnastoletniej nastolatce o imieniu Cytryna, która przeżywa bardzo dużo perypetii główna bohaterka, typowa blondynka zaczynają się komplikować jej proste, życiowe sprawy. W wakacje poznaje przystojnego, fajnego chłopaka Kevina w, którym się zakochuje Cytryna zostaje dziewczyny pierwszą wakacyjną miłością, on podpowiada możliwe odpowiedzi, mają się ku sobie dwoje nastolatków. Spotykają się często między młodymi rodzi się silne, prawdziwe uczucie.
Książka opowiadająca jest o młodzieńczym zauroczeniu, pierwszej miłości.
Bo w życiu chodzi o miłość, o zwycięstwo i uczucia. A co za tym idzie zwłaszcza to w życiu liczy się najbardziej to gdy ma się te naście lat.
Miłość czasami bywa bardzo skomplikowana w życiu, jest trudna do opisania, a jednak trzeba kierować się sercem, zaufać mu i iść głosem swego serca podążać ku niemu. Nie kiedy miłość jest źródłem największych naszych cierpień, cierpimy przez nią z miłości, wylewamy dużo łez przez tą osobę, którą kochaliśmy,...

sqiki | 2013-05-30
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 30 maja 2013

Bardzo fajnie napisana książka. Jest wakacyjną lekką lekturą, którą naprawdę fajnie się czyta. Czasem człowiek po przeczytaniu poważnej powieści potrzebuje właśnie takiej lekkiej książki. Podobało mi się w niej, że mówi o młodzieńczym zauroczeniu. O tym, że nikt nie chce pierwszy odpuścić, każdy jest ten 'mądrzejszy'. Wszystko to tworzy słodki, moim zdaniem, obraz opisany w tej powieści. Jak udawać, że ci nie zależy? Jak pomóc przyjaciółce z chłopakiem? Czy warto udawać kogoś, kim się nie jest? Na te pytania i wiele innych odpowiada ta powieść doprawiając to nutką humoru.

Arizoneya | 2015-08-12
Aleksandra | 2017-06-21