Tajemniczy wielbiciel

Wydawnictwo: Pol-Nordica
The Suitor
romans, sprzed, lat
dorotai

Piękna i majętna Katherine Devereaux nie myśli, że jest lepsza niż wszyscy inni - ona po prostu to wie. Snobistyczne zachowanie dziewczyny zraża do niej każdą poznaną osobę, a jej rodzice obawiają się, że zaprzepaściła szansę na zamążpójście. Pragnąc się przekonać, czy ich uparta córka zdolna jest do miłości, proszą o pomoc hrabinę d'Olivieri, wychowawczynię z pensji, do której oddali Katherine. Hrabina znajduje idealnego pomocnika w osobie francuskiego lekkoducha, Alaina Montclaire'a. Zgadza się on rozkochać w sobie dumną arystokratkę, a następnie porzucić ją, by złamać jej zimne serce. Czy jednak misternie przygotowany plan się powiedzie?

źródło opisu: wyd. Pol-Nordica, 2004

źródło okładki: www.polnordica.com.pl