Okładka książki Iron Crowned

Iron Crowned

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dark Swan Series". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Zebra Books
9781420111798
angielski
typ
papier
AleksandraK
7,82 (22 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Szaman do wynajęcia Eugenie Markham jest najlepsza w wypędzaniu osobników wkraczających do świata śmiertelników. Ale jako królowa Kraju Ciernia szybko traci sposoby na zakończenie brutalnej wojny, która niszczy jej królestwo. Jej jedyna nadzieja: Żelazna Korona, legendarny przedmiot, którego boi się nawet najpotężniejszy arystokrata... To komu Eugenie może zaufać jest najtrudniejszą częścią. Król...

To komu Eugenie może zaufać jest najtrudniejszą częścią. Król wróżek Dorian ma swój własny interes, by wspomagać jej poszukiwania. A Kiyo, jej zmiennokszałtny eks-chłopak ma wszelkie powody by zdradzić ją na każdym kroku. Żeby kontrolować Koronę, która wciąż pożera moce Eugenie będzie musiała zmierzyć się z niewyobrażalną pokusą - taką, która położy jej duszę i los obu światów w śmiertelnym niebezpieczeństwie...

źródło opisu: http://www.richellemead.com/books/darkswan.htm

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
Kasia | 2013-12-05

Problem w tym ,że wydawnictwo chyba nie zamierza wydać tej części.Język angielski nie sprawia mi problemów, ale jednak wolałabym ją czytać po polsku. Denerwują mnie takie sytuacje w których pierwsze części książek są tłumaczone ,a reszta nie...

rozus | 2013-10-25
Przeczytana: 25 października 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Żałuję, że tak się popsuło między Dorianem i Eugenie i żałuję, że nie zrobili testu na ojcostwo.

Amanka | 2014-10-13
Izabela | 2014-09-20