Lubimyczytać.pl to:

angielski
typ
papier
AleksandraK
7.81 (16 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Szaman do wynajęcia Eugenie Markham jest najlepsza w wypędzaniu osobników wkraczających do świata śmiertelników. Ale jako królowa Kraju Ciernia szybko traci sposoby na zakończenie brutalnej wojny, która niszczy jej królestwo. Jej jedyna nadzieja: Żelazna Korona, legendarny przedmiot, którego boi się nawet najpotężniejszy arystokrata... To komu Eugenie może zaufać jest najtrudniejszą częścią. Król...

To komu Eugenie może zaufać jest najtrudniejszą częścią. Król wróżek Dorian ma swój własny interes, by wspomagać jej poszukiwania. A Kiyo, jej zmiennokszałtny eks-chłopak ma wszelkie powody by zdradzić ją na każdym kroku. Żeby kontrolować Koronę, która wciąż pożera moce Eugenie będzie musiała zmierzyć się z niewyobrażalną pokusą - taką, która położy jej duszę i los obu światów w śmiertelnym niebezpieczeństwie...

źródło opisu: http://www.richellemead.com/books/darkswan.htm

źródło okładki: http://www.richellemead.com/books/darkswan.htm

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Kasia | 2013-12-05

Problem w tym ,że wydawnictwo chyba nie zamierza wydać tej części.Język angielski nie sprawia mi problemów, ale jednak wolałabym ją czytać po polsku. Denerwują mnie takie sytuacje w których pierwsze części książek są tłumaczone ,a reszta nie...

rozus | 2013-10-25
Przeczytana: 25 października 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Mój angielski + google tłumacz. Żałuję, że tak się popsuło między Dorianem i Eugenie i żałuję, że nie zrobili testu na ojcostwo.

Libreann | 2014-04-16

71. rocznica
  • Wiktor Suworow
    67. rocznica
    urodzin
    Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. a taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.
  • Mary Hoffman
    69. rocznica
  • Arto Paasilinna
    72. rocznica
    Umrzeć zawsze się zdąży.
  • Simon Beckett
    46. rocznica
    urodzin
    Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną.
  • Elina Hirvonen
    39. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie umiałam jej sobie wyobrazić. Miłości, która jest tak niepodważalna, że mogę być zapłakana i rozbita, a mimo to pewna, że ktoś będzie mnie trzymał i chciał, bym następnego dnia obudziła się przy nim.
  • Hanna Januszewska
    109. rocznica
  • Merete Lien
    62. rocznica
  • Peter S. Beagle
    75. rocznica
    urodzin
    Ten wybierać drogę musi, komu wszelki szlak odcięło. Utracone wiecznie kusi, co minęło to minęło.
  • Julie Powell
    41. rocznica
    urodzin
    Julia nauczyła mnie, jak znaleźć własną drogę. Nie jest tak, jak sądziłam. Sądziłam, że chodzi o... nie wiem, o pewność siebie, silną wolę albo szczęśćie. To też warto mieć, bez wątpienia, ale jest coś innego, coś, z czego biorą się wspomniane wyżej rzeczy. To radość.
  • Adolf Hitler
    125. rocznica
    urodzin
    Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, szanuję tylko to, co rozumiem.
  • Jan Dobraczyński
    104. rocznica
  • Bram Stoker
    102. rocznica
    śmierci
    Kocham szarość, mrok i ciemność nocy, lubię być sam, a za najodpowiedniejsze towarzystwo uznaję własne myśli.

Znajdź nas na Facebooku