Iron Crowned

Richelle Mead Wydawnictwo: Zebra Cykl: Czarna Łabędzica (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
9781420111798
Zebra
Czarna Łabędzica (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
9781420111798

Część trzecia - ten sam, mój ulubiony świat, jeszcze bardziej niesamowity i jeszcze bardziej zakręcone życie Eugenie. Ciąg dalszy perypetii z byłym ukochanym, Dorianem, i obecnym ukochanym, Kiyo. Porozumienie z siostrą (w końcu) i spełnienie przepowiedni... Tyle się w tej części działo, że aż miło. Czekam na czwartą.

"Ukonorowana żelazem " to trzecia część cyklu " Czarna Łabędzica " opowiadającej o przygodach pięknej i seksownej szamanki Eugenie Markham .

Ten tom nie został wydany w Polsce , co jak dla mnie jest skandalem . Seria jest naprawdę świetna i oryginalną. Wyróżnia się w swolnej gatunku . Dużo gorsze książki ukazały się wydane do końca. Uważam że, jak wydawnictwo zaczyna...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Po pierwsze i najważniejsze: błagam wszystkich wydawców o tłumaczenie cykli do końca. Zaczęłam czytać ten cykl wierząc, że są tylko dwa tomy. Niestety, doprowadziło to kolejny raz do olbrzymiej frustracji, gdy okazało się, że nie będę mogła poznać zakończenia, które istnieje.
Podejrzewam, że właśnie z powodu braku polskiego wydania tej części nie czytało mi się jej tak...

Pierwsza połowa trochę mnie nudziła, sądziłam, że wypadłam z rytmu tej serii, w końcu trochę czasu minęło od kiedy czytałam poprzedni tom. Zastanawiałam się, co też takiego mi się tu podobało. Jednak w raz z rozwojem akcji i nastaniem drugiej połowy wsiąkłam. Seria znów stała się interesująca, a bohaterowie świetni. Znów należę do team Dorian.

Problem w tym ,że wydawnictwo chyba nie zamierza wydać tej części.Język angielski nie sprawia mi problemów, ale jednak wolałabym ją czytać po polsku. Denerwują mnie takie sytuacje w których pierwsze części książek są tłumaczone ,a reszta nie...

Na półkach: , , , , ,

Żałuję, że tak się popsuło między Dorianem i Eugenie i żałuję, że nie zrobili testu na ojcostwo.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

• Fantastyka