Pomyłki w życiu duchowym

Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Duchowość
religia
Paulina

Gdy popadamy w duchowe tarapaty, trzeba konsultować się ze świętymi. Jako najlepsi uczniowie Jezusa są ekspertami. Historie świętych to przedziwne księgi, w których możemy czytać swoje własne dzieje. Tak jak my, oni również pragnęli doskonale naśladować Chrystusa i całkowicie do Niego należeć. Zobaczyć możemy, że zdarzały się im te same pomyłki, które zdarzają się nam. Na plecach dźwigali krzyż człowieczej niedoskonałości, tak jak my.

źródło opisu: http://www.wkb-krakow.pl/807/Pomylki-w-zyciu-duchowym.html

źródło okładki: http://www.wkb-krakow.pl/grafika/maxi807.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!