Uniwersytet 5-latka. Tęczowe przedszkole

Seria: Tęczowe przedszkole
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

„Tęczowe przedszkole” to seria książeczek edukacyjnych z nalepkami. W każdej książce przedszkolaki znajdą mnóstwo zadań rozwijających spostrzegawczość, logiczne myślenie, umiejętność pisania, liczenia oraz wzbogacających wiedzę o świecie. Rozmaite zadania plastyczne mają niezwykłe znaczenie dla rozwoju dziecka i zapewniają ciekawe spędzanie czasu. W serii: Uniwersytet 5-latka, Wierszyki...

W serii: Uniwersytet 5-latka, Wierszyki 5-latka, Zadania 5-latka, Podręcznik 5-latka, Malowanki 5-latka i Angielski 5-latka.

źródło opisu: http://www.smyk.com/uniwersytet-5-latka-teczowe-przedszkole.html

źródło okładki: http://www.smyk.com/uniwersytet-5-latka-teczowe-przedszkole.html

Czy znacie dziecko, które nie lubi książeczek z zadaniami? Bo muszę przyznać, że ja nie. Moje dziecko wprost je uwielbia i naprawdę jest nam bardzo ciężko znaleźć kolejną, której Alicja jeszcze nie miała. A w domu posiadamy już naprawdę pokaźną kolekcję zeszytów ćwiczeń, z których moje dziecko jest bardzo dumne.

Tym razem Alusine małe rączki otrzymały takie oto zadania. Seria "Tęczowe przedszkole" liczy sobie więcej pozycji zarówno dla pięciolatków jak i młodszych dzieci.Do nas trafił uniwersytet.

Na pierwszy rzut oka nic nadzwyczajnego. Wygląda jak wiele innych tego typu publikacji. Dopiero, gdy zagłębimy się w treść, odnajdujemy elementy, które wyróżniają ją pośród innych "zadaniówek".

Uniwersytet 5-latka to bardzo kolorowa książeczka, w której oprócz ciekawych poleceń dla dziecka, znajdziemy także sporo rad dla rodziców. Każda strona to nowe zadanie dla malucha i ciekawe spostrzeżenia dla mamy i taty. A wśród ćwiczeń dla naszych brzdąców mogę wymienić kolorowanki, wybór...