Uniwersytet 5-latka. Tęczowe przedszkole

Seria: Tęczowe przedszkole
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Opis

W zeszycie znajdują się atrakcyjne zadania, naklejki oraz wkładki do wycięcia i wykorzystania do ćwiczeń z zeszytem lub osobno. Zeszyt oprócz ćwiczeń dla dziecka zawiera komentarz i wskazówki dla rodziców.
W tej serii ukazały się: Uniwersytet 2-latka, Uniwersytet 3-latka, Uniwersytet 4-latka oraz Uniwersytet 5-latka.

• Twoim śladem
  • Niebezpieczne kłamstwa
  • Felix Austria
  • Opowieści i przypowieści
  • Piękny sekret
  • Droga do domu
  • Przepisy na miłość i zbrodnię
  • Czarne liście

6,78 (221 ocen i opinii)
Droga do domu
Yaa Gyasi

7,95 (55 ocen i opinii)
Przepisy na miłość i zbrodnię
Sally Andrew

Mężczyźni z różowym trójkątem
Josef Kohout , Heinz Heger

7,94 (35 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+

Czy znacie dziecko, które nie lubi książeczek z zadaniami? Bo muszę przyznać, że ja nie. Moje dziecko wprost je uwielbia i naprawdę jest nam bardzo ciężko znaleźć kolejną, której Alicja jeszcze nie miała. A w domu posiadamy już naprawdę pokaźną kolekcję zeszytów ćwiczeń, z których moje dziecko jest bardzo dumne.

Tym razem Alusine małe rączki otrzymały takie oto zadania. Seria "Tęczowe przedszkole" liczy sobie więcej pozycji zarówno dla pięciolatków jak i młodszych dzieci.Do nas trafił uniwersytet.

Na pierwszy rzut oka nic nadzwyczajnego. Wygląda jak wiele innych tego typu publikacji. Dopiero, gdy zagłębimy się w treść, odnajdujemy elementy, które wyróżniają ją pośród innych "zadaniówek".

Uniwersytet 5-latka to bardzo kolorowa książeczka, w której oprócz ciekawych poleceń dla dziecka, znajdziemy także sporo rad dla rodziców. Każda strona to nowe zadanie dla malucha i ciekawe spostrzeżenia dla mamy i taty. A wśród ćwiczeń dla naszych brzdąców mogę wymienić kolorowanki, wybór...

Na półkach