Fotografia dziennikarska

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Akademickie warsztaty dziennikarskie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Poltext
978-83-7561-177-9
fotografia, media
poradniki
JoAnna

W serii Akademickie warsztaty dziennikarskie ukazują się podręczniki akademickie, książki o charakterze monograficznym i warsztatowym, a także tłumaczenia ważnych zagranicznych publikacji z dziedziny mediów. Dzielimy się z Czytelnikami wiedzą o fotografii dziennikarskiej i jej odmianach, służymy radą i doświadczeniem zdobytym nie tylko w murach uniwersyteckich, ale także w terenie, w redakcji...

Dzielimy się z Czytelnikami wiedzą o fotografii dziennikarskiej i jej odmianach, służymy radą i doświadczeniem zdobytym nie tylko w murach uniwersyteckich, ale także w terenie, w redakcji i sądzie, gdzie w tym ostatnim niejednokrotnie spotykają się zwaśnieni ludzie, by rozstrzygnąć spór o różne punkty widzenia, najczęściej powodowane nierzetelnością fotoreporterów. By zapobiec tej nieprofesjonalności, a przynajmniej po części ją powstrzymać, powstała ta książka.
ze Wstępu

źródło opisu: http://www.poltext.pl