Nikt nie lubi rozbójników

Alane

Pewnego dnia kapelusznik wracający z jarmarku wycina z pudełek po kapeluszach tekturowe miasteczko. W drodze do domu spotyka dziewczynkę z papierka od cukierka - Landrynkę. Dziewczynka i jej pies Czekoladka nie mają domu, więc kapelusznik wysyła ich do tekturowego miasteczka. Niestety o miasteczku dowiaduje się też zły rozbójnik, który planuje nim zawładnąć. Landrynka i błazen Fujarka bronią miasteczka przed zbójem.

źródło opisu: Opis autorski

Łucja | 2014-03-05
Przeczytana: 28 lutego 2014

Oryginalna i ciekawie opisana historia rozbójnika Ostrogi i nie tylko. Podobała się mojej córeczce. Jeszcze do niej wrócimy za jakiś czas. Polecam.