Wygnanki Zakochane

Tłumaczenie: Agnieszka Różańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wygnanki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Exiles in love
Kornelia

Siostry Conroy zakochują się, i to na całego! Czułe serce Ruth podbijają jednocześnie (ku przerażeniu jego właścicielki!) kierowca szkolnego autobusu, bohater ulubionej powieści oraz pewien rudowłosy szóstoklasista. Naomi zaślepia uczucie do nowego nauczyciela literatury, nie na tyle jednak, by przeoczyć fakt, że pan Blyton-Jones nie do końca zgłębił przedmiot, który wykłada. Rachel przechodzi zdumiewającą przemianę, a Phoebe nie ustaje w przygotowaniach do wymarzonej kariery. W tej sytuacji niecodzienna kuracja zaproponowana przez Wielką Babcię wydaje się ostatnią deską ratunku... Babcią...

To moja ulubiona część, a zakończenie jest przepiękne... Tak niewiele miłości z młodych lat ma szansę przetrwać, a tutaj autorka naprawdę mnie zaskoczyła. Polecam. =)

Ola | 2012-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2012

Fajna książka . Według mnie najlepsze było zakończenie ;)

Olaa | 2013-07-08

Książka na poprawienie humoru. Można poświęcić kilka chwil, bo książkę naprawdę miło się wspomina. :)

Kalota | 2016-02-22
Paula C | 2015-11-04