Kamasutra

Wydawnictwo: StudioEMKA
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Niniejsza książka wyraża współczesne podejście do Kamasutry. Po raz pierwszy opublikowano w niej reprodukcje nader rzadkich i cennych miniatur, gwaszy oraz malowideł i paneli z kości słoniowej, pochodzących ze zbiorów Fitzwilliam Museum Uniwersytetu w Cambridge w Wielkiej Brytanii, inne ilustracje prezentują dzieła sztuki o tematyce erotycznej ze zbiorów Victoria and Albert Museum w Londynie, Werner Forman Archive, także w Londynie, oraz z prywatnych zbiorów Lance a Dane a.

Mohiko | 2017-09-18

Gąszcz reprodukcji rzadkich miniatur i dzieł sztuki niewątpliwej, gąszcz splotów i barw jak gąszcz zmysłów.
Bardzo dobre wydanie, akt czuły wobec książki.

Sara Nowak | 2011-03-13
Przeczytana: 2010 rok