Kamasutra

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Niniejsza książka wyraża współczesne podejście do Kamasutry. Po raz pierwszy opublikowano w niej reprodukcje nader rzadkich i cennych miniatur, gwaszy oraz malowideł i paneli z kości słoniowej, pochodzących ze zbiorów Fitzwilliam Museum Uniwersytetu w Cambridge w Wielkiej Brytanii, inne ilustracje prezentują dzieła sztuki o tematyce erotycznej ze zbiorów Victoria and Albert Museum w Londynie, Werner Forman Archive, także w Londynie, oraz z prywatnych zbiorów Lance a Dane a.

Sara Nowak | 2011-03-13
Przeczytana: 2010 rok