Gdy myślisz poważnie o miłości

Wydawnictwo: Źródła Życia
839053570X
poradniki

Niniejsza książka pokazuje jak dokonać właściwej oceny swojego obecnego , czy przyszłego związku. Porusza wiele niezwykle istotnych zagadnień, również tych najbardziej głębokich, dotyczących okresu spotkań i rodzącej się miłości. Odpowiada na pytania: jak odróżnić romantyczną iluzję od prawdziwej miłości, w jaki sposób zerwać i nadal być przyjaciółmi, jakie znaczenie w związku ma fizyczne zbliżenie , co należy przedyskutować przed podjęciem decyzji o małżeństwie, jak być wspaniałym partnerem.

Ivona | 2012-07-25
Przeczytana: 23 lipca 2012

Gdybym miała dziecko, na pewno bym mu ją podarowała na odpowiednim etapie. Niezwykle pouczająca książka.

Katarzyna | 2013-02-22
justyna1992 | 2014-12-19