Czarownice nad Opolem

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych
83-202-0482-8
muzyka

Autor wtajemniczony w całą "kuchnię" produkcji rozrywki kasa za pomocą anegdotek i wymyślnych czasem dykteryjek tych, którym naprawdę nie zależy na współtworzeniu kultury, a działają w myśl idei: lekka muza- ciężkie pieniądze.

źródło opisu: Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych, 1986

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

anaso | 2018-01-02

Po opisie oczekiwałam chyba czegoś innego po tej książce. Jako osobnik żądny ploteczek celebryckich z tamtych lat liczyłam na więcej smaczków na temat gwiazd, kiedy jeszcze były utalentowane. Autor bardzo przyjemnie zaczął od początku istnienia Opola, przewinęło się przez kartki kilku znaczących artystów ale potem już nieco zboczył z drogi. Od Opola odbił za bardzo jak na mój gust. Za to wstawki o nim samym czytało się całkiem przyjemnie.