Czarownice nad Opolem

Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych
1986-01-01
1986-01-01
83-202-0482-8
muzyka muzyka rozrywkowa polska opera

Po opisie oczekiwałam chyba czegoś innego po tej książce. Jako osobnik żądny ploteczek celebryckich z tamtych lat liczyłam na więcej smaczków na temat gwiazd, kiedy jeszcze były utalentowane. Autor bardzo przyjemnie zaczął od początku istnienia Opola, przewinęło się przez kartki kilku znaczących artystów ale potem już nieco zboczył z drogi. Od Opola odbił za bardzo jak na mój gust. Za to wstawki o nim samym czytało się całkiem przyjemnie.

Dodaj cytat z książki Czarownice nad Opolem