Czarownice nad Opolem

muzyka muzyka rozrywkowa polska opera
muzyka
83-202-0482-8
muzyka muzyka rozrywkowa polska opera

Po opisie oczekiwałam chyba czegoś innego po tej książce. Jako osobnik żądny ploteczek celebryckich z tamtych lat liczyłam na więcej smaczków na temat gwiazd, kiedy jeszcze były utalentowane. Autor bardzo przyjemnie zaczął od początku istnienia Opola, przewinęło się przez kartki kilku znaczących artystów ale potem już nieco zboczył z drogi. Od Opola odbił za bardzo jak na...

• Lata 60'te ✿
  • Książki tradycyjne ;)
  • XLiteratura piękna
  • Czekają na półce do przeczytania
  • Domowa biblioteczka rodziców
  • Z biblioteki L
  • Muzyka