Sprawozdanie finansowe jednostek sektora finansów publicznych

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Nowe sprawozdanie finansowe wg zmienionych przepisów ustawy o finansach publicznych i rozporządzeń wykonawczych. Jak sporządzić roczne sprawozdanie finansowe bilans oraz dwa nowe sprawozdania rachunek zysków i strat jednostki (wariant porównawczy) i zestawienie zmian w funduszu jednostki.Praktyczne podpowiedzi, przykłady liczbowe ze wskazaniem sald konkretnych kont, które należy uwzględnić w każdej pozycji bilansu, rachunku zysków i strat oraz zestawienia zmian w funduszu jednostki.Dodat