Myśli o zemście

Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Hevntanker
romans, saga norweska
Amanda

Astri lekceważy lęki i odwiedza Nordigarn. Znajduje tam Petrine, noworodka i starszych chłopców w strasznej sytuacji. Czuje, że musi coś zrobić. Ale jak Nils zareaguje na to, że wtrąca się w życie jego rodziny? Zarówno Trond, jak i Lars są zaniepokojeni tym, co Nils mógłby zrobić, bo jest wściekły i żądny zemsty. Dziesięć minut później pożegnała się z rodziną. Po omacku dotarła do roweru i...

Dziesięć minut później pożegnała się z rodziną. Po omacku dotarła do roweru i ruszyła piechotą. Mowy nie ma, żeby wsiadła na niego w takiej ciemności! Niebo było zachmurzone, panowała jesień, a śnieg jeszcze nie spadł i nie rozjaśnił krajobrazu. Kiedy Astri znalazła się po drugiej stronie rozpadającego się mostu, odniosła wrażenie, że ktoś za nią idzie. Że ktoś staje, kiedy ona się zatrzymuje. Słyszała bicie własnego serca, gardło zaciskało jej się ze strachu.

fredala | 2014-09-13
Na półkach: Przeczytane, Saga Akuszerka