Ojciec

Cykl: Saga rodu z Lipowej (tom 6)
Wydawnictwo: Pi
romans, saga polska
Amanda

Porywająca opowieść o miłości, wielkich namiętnościach i złowrogich intrygach. Królewskie komnaty, książęce zamki, klasztorne cele, przydrożne gospody, pola bitew i dwór, który zawsze daje schronienie swoim gospodarzom. Dwór w Lipowej to centrum świata dla trzech pokoleń rycerzy prawych i odważnych oraz ich pięknych i roztropnych żon. Saga opowiada o ludziach wielkiego serca, którzy wiernie stoją przy swoich władcach, lecz ich osobiste szczęście nieraz wymyka im się z rąk. To wspaniała opowieść o rodzinie, której przyszło kochać i śmiać się, walczyć i ginąć w czasach świetności polskiego rycerstwa.

Udane połączenie Hrabiego Monte Christo z Krzyżakami. Wspaniała rycerska przygoda. Godne polecenia.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Dorota | 2017-11-23