Na szczęście można mieć pecha

Wydawnictwo: Świat Książki
Skajba

Błyskotliwa, trzymająca w napięciu powieść dla tych, których świat ciągle jeszcze potrafi zadziwić. Życie Alicji, inteligentnej licealistki, zmienia się z dnia na dzień. W ciągu niespełna tygodnia Alicja pada ofiarą porwania, dowiaduje się o niebezpiecznej pasji młodszej siostry, poznaje nowe oblicze starych znajomych, a do tego po raz pierwszy się zakochuje!

Alicja | 2013-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2013

Prezent na urodziny, więc wypada przeczytać..

Krzysztof Pawłowski ukończył filozofię na Uniwersytecie Warszawskim, co widać po przeczytaniu pierwszych stron. Osiemnastoletnia Alicja budzi się ze snu i przez godzinę zaczyna rozmyślać o wszystkim i o niczym. O swoim ukochanym psie, o ogrodzie, o dziadkach etc. I tak przez ok. 30 stron. Mało porywająca akcja, odbieganie od głównego wątku, nuda - to wszystko spowodowało że dotrwałam do setnej strony.. Myślę, że ideą było stworzenie ciekawej książki dla młodzieży. Nie wyszło..

Radzę autorowi odstawić pióro i zgłębiać tajemnice filozofii.

Katarzyna | 2013-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2013

Książka taka sobie, autor często odbiegał od głównego wątku, co mnie osobiście nudziło. Momentami nie bardzo wiedziałam, o co chodzi. Były też momenty dobrej akcji, ale zdecydowanie za mało i za krótkie.

Julka | 2014-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2014

Książka ogólnie może być ale na początku wydawała się nudna. Po za tym bohaterka, która jest w ostatniej klasie liceum wydaje się być dużo młodsza. Kiedy sytuacja na końcu książki wyjaśnia się cała ta historia nabrała wrażenia komicznej - przynajmniej w moich oczach.

Koralina | 2018-02-11
Na półkach: 2018, Przeczytane