Jak rozbudzić swoją duszę?

Tłumaczenie: Łukasz Głowacki
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
The Psychic Pathway: A Workbook for Reawakening the Voice of Your Soul
978-83-7377-450-6
Czarny Kapturek

Właśnie stoisz przed szansą rozszerzenia swojej świadomości, połączenia się na nowo z intuicją i wyobraźnią oraz odkrycie osobistej ścieżki wiodącej do Twojego najskrytszego JA, czyli DUSZY. Znana jasnowidz, autorka bestselleru „Duchowi przewodnicy”, nauczycielka duchowa, na podstawie własnych doświadczeń oraz przeżyć swoich uczniów i klientów napisała ten praktyczny poradnik – przewodnik...

Znana jasnowidz, autorka bestselleru „Duchowi przewodnicy”, nauczycielka duchowa, na podstawie własnych doświadczeń oraz przeżyć swoich uczniów i klientów napisała ten praktyczny poradnik – przewodnik samorozwoju, który umożliwi Ci pracę nad zdolnościami parapsychologicznymi.
Dowiesz się czym jest dusza i jak do niej dotrzeć. Otrzymasz całą masę ćwiczeń, wskazówek, sugestii pytań pomocniczych, które posłużą do utrzymania równowagi. Pozbędziesz się wszelkich przeszkód stojących na drodze do rozwoju i zaczniesz pracować nas swoimi parapsychologicznymi zdolnościami. Gdy już rozbudzisz swoją duszę będziesz w stanie także w pełni wykorzystać moc i mądrość płynącą z kart anielskich, wróżebnych, Tarota i rozwojowych, także talii tej Autorki. Dodatkowo nauczysz się widzieć aurę, oczyszczać i równoważyć czakry oraz używać wahadełka. Przeżywanie życia na poziomie duchowym jest bardzo ważne, teraz dowiesz się jak robić to świadomie i poznasz sekret jak podążając ścieżką parapsychologii rozbudzić swoją duszę.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/jak-rozbudzi-swoj-dusz-p-6596.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/jak-rozbudzi-swoj-dusz-p-6596.html

| 2013-11-19

„Jak rozbudzić swoją duszę? Podręcznik treningu parapsychicznego” to książka pozwalająca spojrzeć na świat przez pryzmat umiejętności, które wymykają się żelaznej logice. „Są rzeczy na niebie i na ziemi, o których się filozofom nie śniło.” pisał William Shakespeare, lecz my mamy coraz mniej czasu, by o tym pomyśleć. Pędzimy przez życie na oślep, zapominając o duszy. A przecież jej głos- choć ledwo słyszalny- dociera do nas bardzo często w formie intuicji, lub przeczucia. Problem w tym, że nie zawsze chcemy i potrafimy go słuchać. Tymczasem chyba każdy z nas miał takie chwile, gdy „coś go tknęło” i podjął jakąś decyzję pod wpływem impulsu. Tym „czymś” była dusza, której udało się przebić przez logikę umysłu, gwar myśli i chaos wywoływany natłokiem bodźców. Celem książki „Jak rozbudzić swoją duszę?” jest zaś uświadomienie tego głosu. Stanowi ona dwunastotygodniowy program, w którym krok po kroku zagłębiamy się w tajniki własnej duszy i uwrażliwiamy na głos intuicji. Ciekawe opowieści...

"Teraz czytam" i będę długo czytała, bo przerabiam 12 tygodniowy trening rozbudzania intuicji,tropienia zbiegów okoliczności oraz wypatrywania przypadków,koniecznie tych chodzących po ludziach:-).
Jak przeczytam to opowiem, mogę teraz jedno zdradzić,że jak czytam literaturę to też w niej zwracam uwagę na te niedoceniane przebłyski duszy:-)

Czarny Kapturek | 2012-07-05
Na półkach: Przeczytane, Na wymianę