Jak rozbudzić szósty zmysł? Zaufaj swoim wibracjom

Sonia Choquette Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki
Trust Your Vibes: Secret Tools for Six-Sensory Living
978-83-7377-465-0
Bartłomiej Kotarski
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
postrzeganie pozazmysłowe szósty zmysł intuicja przewodnicy duchowi anioły wibracje
Trust Your Vibes: Secret Tools for Six-Sensory Living
poradniki
978-83-7377-465-0
Bartłomiej Kotarski

Piękne, starannie wykonane karty.Bogato opisane znaczenie każdej karty w dołączonej książeczce. Doskonale sprawdzają się jako porady dnia, miesiąca, roku jak również świetnie się nimi wróży stosując je do popularnych rozkładów karcianych.
Czasem ich przesłania dają dosłowną wskazówkę czasem pokazują to co najważniejsze danego dnia.
Warte zakupienia-karty dla każdego .

Zmysły są nieodłącznym i niezwykle potrzebnym elementem naszego organizmu. Bez nich trudno byłoby funkcjonować w świecie, wykonywać codzienne obowiązki, życie nie miałoby swojej pełni. Są one jak oddech. Często skupiamy się na fizycznych zdolnościach odbierania rzeczywistości: dotykamy, patrzymy, słuchamy, wąchamy, smakujemy i dzięki temu poznajemy otoczenie, oceniamy...

Książka autorstwa Soni Choquette wywarła na mnie ogromne, wręcz elektryzujące wrażenie :) "Jak rozbudzić szósty zmysł? Zaufaj swoim wibracjom" to magiczna pozycja, pozwalająca odkryć szósty zmysł i wsłuchać się w wibracje, które są niezbędne do rozbudzenia w sobie dodatkowego zmysłu. Zaznajamianie się z treścią to jak wkraczanie do nowego świata, pełnego tajemnic. Autorka...

• Psychologia
  • Rozwój duchowy
  • Anioły
  • 2015
  • 2020
więcej mniej

Sonia Choquette Jak rozbudzić szósty zmysł? Zaufaj swoim wibracjom Zobacz więcej