Jak rozbudzić szósty zmysł? Zaufaj swoim wibracjom

Okładka książki Jak rozbudzić szósty zmysł? Zaufaj swoim wibracjom
2011-01-01
2011-01-01
978-83-7377-465-0
Bartłomiej Kotarski
postrzeganie pozazmysłowe szósty zmysł intuicja przewodnicy duchowi anioły wibracje

więcej Więcej

Piękne, starannie wykonane karty.Bogato opisane znaczenie każdej karty w dołączonej książeczce. Doskonale sprawdzają się jako porady dnia, miesiąca, roku jak również świetnie się nimi wróży stosując je do popularnych rozkładów karcianych.
Czasem ich przesłania dają dosłowną wskazówkę czasem pokazują to co najważniejsze danego dnia.
Warte zakupienia-karty dla każdego .

Zmysły są nieodłącznym i niezwykle potrzebnym elementem naszego organizmu. Bez nich trudno byłoby funkcjonować w świecie, wykonywać codzienne obowiązki, życie nie miałoby swojej pełni. Są one jak oddech. Często skupiamy się na fizycznych zdolnościach odbierania rzeczywistości: dotykamy, patrzymy, słuchamy, wąchamy, smakujemy i dzięki temu poznajemy otoczenie, oceniamy...

Książka autorstwa Soni Choquette wywarła na mnie ogromne, wręcz elektryzujące wrażenie :) "Jak rozbudzić szósty zmysł? Zaufaj swoim wibracjom" to magiczna pozycja, pozwalająca odkryć szósty zmysł i wsłuchać się w wibracje, które są niezbędne do rozbudzenia w sobie dodatkowego zmysłu. Zaznajamianie się z treścią to jak wkraczanie do nowego świata, pełnego tajemnic. Autorka...

• Anioły
  • Chcę przeczytać - psychologia i rozwój osobisty
  • Domowa biblioteczka ♥
  • Rozwój duchowy
  • 2020
  • 2015

Sonia Choquette Jak rozbudzić szósty zmysł? Zaufaj swoim wibracjom Zobacz więcej