Black Jack. Gazowe monstrum

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Black Jack". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Lettrex
black jack, komiksy
komiksy
Wkp

W Los Angeles pojawia się tajemniczy morderca: Deratyzator, który zabija swoje ofiary specjalnym gazem. Policja nie może wpaść na żaden konkretny ślad. Do akcji wkracza Black Jack, który jak sie okazuje znalazł się także na czarnej liście mordercy. Podczas seansu spirytystycznego mającego na celu porozumienie się z duchem kobiety, ktorej nazwisko padło z ust mordercy okazuje się, iż Deratyzatorem jest właściciel najpoczytniejszej gazety w mieście. Zabijał swoje ofiary mszcząc się za śmierć żony i synka, do której doprowadzili kiedyś, choć nie bezpośrednio, wszyscy zamordowani...

Black Jack - seria wprowadzona na polski rynek przez wydawnictwo Lettrex jako jedna z serii Miesięcznika Komiksów - Rekin. W ramach miesięcznika Rekin ukazały się również inne serie komiksowe: Jolly, Wallestein, Donna Blu.

Ukazał się tylko jeden komiks z tej serii pt. "Gazowe monstrum".

źródło opisu: Wydawnictwo Lettrex, 1992

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/black_jack/1,okladka