Molly Cooper's Dream Date

Wydawnictwo: Mills & Boon
978-0-263-88371-8
angielski
loockly

So, I've finally done it. I've house-swapped my little cottage in Australia for a snazzy bachelor pad in Chelsea. I can't wait to explore London. Most of all I'm hoping to meet my dream man, my secret fantasy: a perfect English getleman. Though I'm starting to wonder whether Patrick, my house-swapper, might actually be HIM! Is that ridiculous? We've been e-mailing - and he sounds HOT! Oh,...

Most of all I'm hoping to meet my dream man, my secret fantasy: a perfect English getleman. Though I'm starting to wonder whether Patrick, my house-swapper, might actually be HIM! Is that ridiculous? We've been e-mailing - and he sounds HOT! Oh, hang on, there's another e-mail now - can't wait to find out what Patrick's been up to...

What do you do when you realise the one you want is half a world away - living in your home, sleeping in your bed?

źródło opisu: http://www.millsandboon.co.uk/books/Riva/Molly-Coopers-Dream-Date.htm

źródło okładki: Google.pl

loockly | 2012-06-26