Sztuka flirtowania

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
poradniki

W metrze, supermarkecie czy wieczorem w pubie wszędzie zdarzają się okazje do flirtu. Jednak wielu osobom niezobowiązująca gra w ramach flirtu przychodzi z trudem, A może być tak łatwo! Dzięki temu poradnikowi flirtowanie już nie stanowi problemu a niezależnie od tego, czy chcesz jedynie wymiany namiętnych spojrzeń, czy czegoś więcej. Jakie są przeszkody i trudności na drodze flirtowania, gdzie i jak można flirtować, zachowując pewne pole prywatności, za pomocą jakich sztuczek nowicjusze mogą przezwyciężyć swoją nieśmiałość a ten poradnik dostarcza cennych wskazówek i przykładów dotyczących wszystkich kwestii flirtowania.

piankolis | 2012-05-03
Przeczytana: 02 maja 2012