Treminator 2: Judgment Day
terminator, tm-semic, komiks
komiksy
Camillos

Komiksowa adaptacja hitu filmowego. "Przyszłość nie jest ustalona. Nie ma przeznaczenia. Będzie tylko to, co sami stworzyliśmy". John Connor 10 lat temu "koszmar" z przyszłości przybył na Ziemię, by zniszczyć swego największego wroga. Pod postacią cybernetycznego organizmu - terminatora, miał za zadanie odnaleźć i zabić Sarę Connor, by zapobiec narodzeniu się jej syna - Johna - późniejszego...

Komiksowa adaptacja hitu filmowego.
10 lat temu "koszmar" z przyszłości przybył na Ziemię, by zniszczyć swego największego wroga. Pod postacią cybernetycznego organizmu - terminatora, miał za zadanie odnaleźć i zabić Sarę Connor, by zapobiec narodzeniu się jej syna - Johna - późniejszego przywódcę rebeliantów w rządzonym przez maszyny świecie.
Zadania nie wykonał. Teraz Terminator wrócił. Tym razem jego celem jest John.
Sarah i jej dziesięcioletni syn muszą walczyć nie tylko o swoje życie, ale także o losy świata.

źródło opisu: TM-Semic

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Camillos | 2012-06-07
Przeczytana: 08 kwietnia 1994

Bardzo słabiutka adaptacja filmu... Graficznie, niestety nie powala na kolana - chyba, że ze śmiechu:)