5-minutowe baśnie na każdy dzień roku

Wydawnictwo: Olimp Media
978-83-7707-065-9
Małgorzata

Wspaniała propozycja na cały rok: baśnie w konwencji serialowej - każdy odcinek zaczyna się od przypomnienia wydarzeń z poprzedniej opowieści, a kończy zapowiedzią następnej, rozbudzając w ten sposób ciekawość dzieci. Dzięki takiej formule z niecierpliwością czekają one na kolejne spotkanie z baśniowymi bohaterami. Znajdziecie tu najpiękniejsze baśnie i bajki z różnych stron świata - Dziadka do Orzechów, Paluszka, Małą syrenę, Ali Babę i 40 rozbójników, Roszpunkę, Piernikowego ludzika oraz wiele innych.

Iliana | 2017-09-12
mamazrozowatorebka | 2016-01-25