Zgłosuj na książki roku 2017

Programowanie uniwersalne

Wydawnictwo: wydano nakładem autora
83-920520-0-5
Bacha85

Programowanie to przede wszystkim książka o Javie i XML. Czytelnik zapozna się z podstawami obu języków oraz z ich zastosowaniem. W sposób szczególny omówiono programowanie obiektowe, współbieżne, obsługę grafiki i multimediów, współpracę z bazami danych( JDBC, SQLJ,JDO), operacje na strumieniach, zagadnienia kryptografii stosowanej w Javie. Czytelnik zapozna się także z elementami programowanie sieciowego, w tym z obsługą RMI, CORBA, tworzeniem serwletów i apletów.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: http://biomed.eti.pg.gda.pl/~jwr/JWR/Badania.html