ABC MS Office 2010 PL

Wydawnictwo: Helion
978-83-246-2615-1
Office 2010, MS Office
Dorota

Poznaj ogromne możliwości pakietu MS Office 2010 PL i twórz profesjonalne dokumenty Jak rozmieszczać tekst w tabeli? Jak zarządzać arkuszami skoroszytu? Jak szybko zbudować prezentację na podstawie szablonu? Microsoft Office 2010 kontynuuje rewolucyjne zmiany swojego poprzednika - pakietu Microsoft Office 2007. Możliwości najnowszej wersji są jednak jeszcze większe, zestaw funkcji – bogatszy,...

Poznaj ogromne możliwości pakietu MS Office 2010 PL
i twórz profesjonalne dokumenty

Jak rozmieszczać tekst w tabeli?
Jak zarządzać arkuszami skoroszytu?
Jak szybko zbudować prezentację na podstawie szablonu?
Microsoft Office 2010 kontynuuje rewolucyjne zmiany swojego poprzednika - pakietu Microsoft Office 2007. Możliwości najnowszej wersji są jednak jeszcze większe, zestaw funkcji – bogatszy, a obsługa łatwiejsza i bardziej klarowna. Dzięki dużej ilości różnego typu szablonów i wzorców Microsoft Office 2010 w znaczącym stopniu wyręcza użytkownika w formatowaniu dokumentów, co pozwoli Ci przede wszystkim skupić się na pracy nad ich treścią. Natomiast odpowiednie funkcje w programach Word, PowerPoint i Excel pomogą ci uzyskać atrakcyjny efekt końcowy plików tekstowych, tabel, wykresów czy prezentacji.

Książka "ABC MS Office 2010 PL" pomoże Ci szybko zapoznać się z ogromnymi możliwościami pakietu Microsoft Office 2010 i bez trudności rozpocząć samodzielną pracę z jego programami. Dzięki temu podręcznikowi nauczysz się tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty, dynamiczne prezentacje multimedialne oraz sprawnie działające arkusze kalkulacyjne. Z tego przewodnika dowiesz się jak korzystać zarówno z podstawowych, jak i najbardziej zaawansowanych funkcji i narzędzi, m.in. takich jak edycja równań matematycznych w programie Word, stosowanie polecenia Autosumowanie w Excelu oraz animowanie obiektów SmartArt w programie PowerPoint. Z tym przewodnikiem obsługa najnowszego pakietu MS Office nie będzie miała dla ciebie żadnych tajemnic.

Instalacja pakietu i środowisko pracy
Edycja tekstu i formatowanie w programie Word
Obiekty graficzne i równania matematyczne
Arkusz kalkulacyjny, tabele i wykresy w Excelu
Automatyzacja obliczeń
Przeprowadzanie operacji obliczeniowych
Funkcje i porządkowanie danych
Dynamiczne prezentacje multimedialne – PowerPoint
Wstawianie łączy, animacji i plików dźwiękowych
Rozpowszechnianie prezentacji – strona WWW i dokument PDF
Ty skoncentruj się na treści swojej pracy, resztę wykona za ciebie Microsoft Office 2010

źródło opisu: http://helion.pl

źródło okładki: http://helion.pl