Dyskusje o książce Córka Kleopatry

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Prawdopodobnie polski autor, akcja dzieje się około roku 3000, nie ma już na świecie ras, wszyscy ludzie mają jednakowy odcień skóry. Po prostu wymieszali się poprzez mieszane związki, a jeden z głównych bohaterów ma na imię Pet. Pomożecie?
1 dzień temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
45 tyg. temu
Szukam książek o tematyce mitologii oraz historii starożytnej
Seria Wiek Złych Rządów Chadbourna. Dzieje się współcześnie, ale wszystko obraca się wokół mitologii irlandzkiej/celtyckiej. Są Tuatha de Danaan, Fomorianie itd. Ysabel Kaya Guya Gavriela. Też współcześnie, ale akcja obraca się wokół pojawienia się starożytnych Rzymian w Prowansji i mitologii celtyckiej (druidzi i ich magia, wzmianki o celtyckich bogach).
2 lata temu
Aż płakać się chcę!
 Nędznicy Nędznicy  Katedra Marii Panny w Paryżu Katedra Marii Panny w Paryżu  O psie, który jeździł koleją O psie, który jeździł koleją  Biały Kieł
4 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2017 roku
Książki Khaleda Hosseini rzeczywiście zachwycają. :-)
6 lata temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
72061
6 lata temu