Naturalne związki organiczne

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
83-01-14316-9
Bacha85

Podręcznik omawiający związki organiczne występujące w przyrodzie.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/6636/naturalne-zw...»

Książka jest bardzo przystępnie napisana, czyta się ją bardzo dobrze. Ściśle chemiczna wiedza jest w niej również ale przedstawiona w sposób przejrzysty. Gorąco polecam nie tylko studentom chemii, ale każdemu kto chciał by się dowiedzieć jak różne związki wpływają na nasz organizm. Książka wierna prawdzie, że: "Życie to chemia!", czy nam się to podoba, czy nie. Można w niej znaleźć informacje na temat chemii miłości, wpływie używek, czy poznać niezbędne składniki diety oraz ich wpływ na nas samych. Dowiemy się z niej o tym kiedy i jakie hormony nami rządzą, oraz poznamy wiele organicznych trucizn.

mika809 | 2017-09-13
miluszka | 2015-01-20