Gwiazdy i planety

Tłumaczenie: Leonard Poczbut
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Leksykon odkrywcy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Res Polona
83-85063-24-2
Bacha85

Gwiazdy i planety to przygoda nie z tej Ziemi! Ziemia może wydawać się nam duża, ale jest tylko małą cząstką Układu Słonecznego, który stanowi z kolei drobny składnik naszej galaktyki- Drogi Mlecznej. Tak wiele do zbadania! W "Gwiazdach i planetach" odbędziecie w wyobraźni podroż statkiem kosmicznym. Odwiedzicie Ziemię i Słońce, inne planety galaktyki i gwiazdozbiory i obejrzycie wiele cudów...

W "Gwiazdach i planetach" odbędziecie w wyobraźni podroż statkiem kosmicznym. Odwiedzicie Ziemię i Słońce, inne planety galaktyki i gwiazdozbiory i obejrzycie wiele cudów Wszechświata. Więc otwórzcie książkę, zapnijcie pasy bezpieczeństwa i startujcie swoim statkiem kosmicznym ku światom, których nigdy nie widzieliście.

źródło opisu: Wydawnictwo Res Polona, 1991

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!