Broń Pancerna w PSZ 1939-1945. Organizacja i struktura

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Leksykon Sił Zbrojnych w II Wojnie Światowej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pegaz-Bis
83-922002-0-9
Tomek

W książce przedstawiono rozwój organizacyjny jednostek pancernych we Francji, Wielkiej Brytanii oraz na Bliskim Wschodzie. Szczegółowo omówiono powstanie 10. Brygady Kawalerii Pancernej, 1. Dywizji Pancernej oraz 2. Brygady Pancernej. Pozycja ilustrowana jest 192 fotografiami, schematami organizacyjnymi oraz 68 kolorowymi schematami malowań czołgów i samochodów pancernych używanych w PSZ.

źródło opisu: Pegaz-Bis

źródło okładki: zdjęcie autorskie