komiksy
Wkp

Komiks *Wspomnienia z kosmosu Dramat kolonialny sc. i rys. Enki Bilal *Smok Smocza jama sc. i rys. Ziuto *W poszukiwaniu odpowiedzi Dlaczego bohaterowie nie mają wakacji? sc. Jean David Morvan, rys. Philippe Buchet *Rubrique-a-brac Ostrzeżenie sc. i rys. Marcel Gotlib *Żebrak sc. David Prescot, rys. Jacek Kowalski Inne *Ze świata komiksu - wieści (opr. Wojciech Birek) *Ze świata komiksu -...

Komiks

*Wspomnienia z kosmosu Dramat kolonialny sc. i rys. Enki Bilal
*Smok Smocza jama sc. i rys. Ziuto
*Rubrique-a-brac Ostrzeżenie sc. i rys. Marcel Gotlib
*Żebrak sc. David Prescot, rys. Jacek Kowalski

Inne

*Ze świata komiksu - wieści (opr. Wojciech Birek)
*Ze świata komiksu - recenzje (opr. Artur Długosz)
*Wojciech Birek - W pogoni za Bogiem
*Maciej Nowak-Kreyer - Fetysz sędziego Dredda
*Wojciech Birek - Metabaron i jego przodkowie

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/

Isil | 2013-10-30

Od tego numeru magazyn stał się cieńszy, niestety mniej komiksów, choć większa ilość artykułów cieszy to jednak nie tym kosztem. Denerwują mnie też duże ilości reklam z własną ofertą wydawcy magazynu, rozumiem ,że chce sprzedać swoje produkty, ale to lekka przesada.
Do fajnych komiksów z poprzedniego magazynu doszedł Marcel Gotlib, którego uwielbiam