Płomienne wspomnienia

Wydawnictwo: Harlequin
Money Man's Fiancee Negotiation
miłość, biznes
Avadoro

Ash Williams robi karierę jako dyrektor finansowy w dużej firmie reklamowej. Praca wypełnia mu życie niemal bez reszty. Nie zauważa, że jego partnerka, Melody, nie jest z nim szczęśliwa, chociaż pozornie niczego jej nie brakuje. Ash czuje się bezradny, gdy odkrywa, że Melody bez słowa opuściła jego apartament. Postanawia ją odszukać, by poznać przyczynę jej odejścia. Po długotrwałych poszukiwaniach odnajduje wreszcie Melody, ale... leży ona w szpitalu po wypadku i niczego nie pamięta.

źródło opisu: http://www.harlequin.pl

źródło okładki: http://www.harlequin.pl