Zakochana bez pamięci

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Billionaire, M.D.
Avadoro

Cybele Wilkinson obudziła się w świecie, w którym nie potrafiła się odnaleźć. Nie miała pojęcia, jak się nazywa, co się wydarzyło i dlaczego znalazła się w szpitalu. Wiedziała tylko jedno – że podoba jej się lekarz, który tak troskliwie się nią opiekował. To on jej powiedział, kim jest, wyjaśnił, że przeżyła katastrofę samolotu i straciła pamięć. Ukrył jednak przed nią rzecz najważniejszą...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

Mak | 2014-03-24

Nie mogłam się doczekać przeczytania książki, bo lubię motyw utraty pamięci, ale ta wzbudziła we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony zachwyciła, ale z drugiej rozczarowała.

Opowiadanie ogólnie ciekawe, ale już sam początek jakby oderwany od rzeczywistości. Jednak nie to było najgorsze. Do połowy, książka wydała mi się Medicalem, a nie Harlequinem z serii Gorący Romans. Dwóch lekarzy, prowadzących rozmowę o skomplikowanych diagnozach, nie jest tym, czego się spodziewałam.

I jak można zaliczyć to opowiadanie do Gorącego Romansu, skoro bohaterowie po raz pierwszy pocałowali się na 115 stronie??

Plusem dla mnie są hiszpańskie zwroty.

JJ30081 | 2017-05-20
Motylkowata | 2017-04-26