Nieoczekiwana droga. Nawrócenie z buddyzmu na katolicyzm

Tłumaczenie: Małgorzata Ruchel
Wydawnictwo: WAM
The Unexpected Way: On Converting from Buddhism to Catholicism
religia
Mansfield

Paul Williams po 20 latach praktykowania a nawet nauczania buddyzmu tybetańskiego, nawrócił się na katolicyzm. Książka jest zbiorem osobistych medytacji i przemyśleń autora, spisanych w pierwszych miesiącach po przejściu na katolicyzm. Autor nie polemizuje z buddyzmem i innymi religiami, ale po prostu wyznaje swoją wiarę. Nie znajdziemy w książce żadnych opinii potępiających buddyzm, żadnej polemiki, natomiast uświadomimy sobie, że najgłębszym pragnieniem Autora jest poszukiwanie prawdy.

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=34971

źródło okładki: własne