Koty i kocięta. Przewodnik po rasach

Wydawnictwo: Muza
8373196064
kot, koty
flora i fauna

Nowoczesny poradnik zawierający wyczerpujące opisy ponad 180 najpopularniejszych na świecie ras kotów. Sposób pielęgnacji i wymogi dotyczące potrzebnej kotom przestrzeni i ruchu zostały przedstawione w sposób graficzny w postaci symbolicznych rysunków. Każda rasa prezentowana jest na kolorowych zdjęciach.

Senyera | 2014-04-11

Znakomita! Tak wygląda moja ulubiona książka z dzieciństwa, z którą prawie w ogóle się nie rozstawałam. Możliwe, że to wszystko za sprawą niezliczonych zdjęć kotów, co dla małej kociary było prawdziwym rajem :) Pomimo że jest to najzwyklejszy poradnik z suchymi opisami poszczególnych ras, przeczytałam ją od deski do deski już wiele lat temu. A ten szczególny sentyment zachowałam do tej pory, tak jak i szczególne miejsce na półce :)

Kamilcia0711 | 2013-06-23

Fajna, można się czegoś z tego nauczyć, polecam !!

Agusz | 2017-06-24
Leśna Wilczyca | 2015-08-30