KOT. 300 najwazniejszych pytań i odpowiedzi.

Tłumaczenie: Anna Wajcowicz
Wydawnictwo: RM
300 Fragen zur Katze
978-83-7243-751-8
flora i fauna
mozartiwieloryb

Każdy kto zamierza przyjąć pod swój dach kota powinien zaopatrzyć się w tą pozycję wydawniczą. Ułatwi mu bowiem start, pomoże w podjęciu ważnych decyzji oraz przybliży problemy i radości dnia codziennego z kotem.Osoby które posiadają swojego mruczka, czytając tą książkę, znajdą odpowiedź na sytuacje z jakimi nie raz się spotkał mieszkając pod jednym dachem z kotem. Pomoże też w szukaniu rozwiązań w sytuacjach "kryzysowych".

Małgorzata | 2015-05-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Koty

Ciągle podczytywane. Sporo przydatnych informacji, zwłaszcza dla początkujących miłośników swoich pupilków. Ale tak naprawdę to w trudnych przypadkach najwięcej cennych informacji znalazłam w internecie korzystając z wiedzy i doświadczenia posiadaczy mruczków.

TeeN | 2012-07-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Papierowe

Na pewno jedna z tych książek, po które warto sięgnąć tuż przed (lub tuż po) wzięciem kota. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, udziela najważniejszych rad, zawiera wszystkie podstawy, które powinien znać nowy kociarz. Z czystym sercem, jako posiadaczka dwóch miauczących (już dorosłych) panów, polecam ją wszsystkim, którzy proszą mnie o porady zw. z kotami :)

| 2011-11-11
Przeczytana: 03 listopada 2011

Ciekawa książka dla miłośników kotów. Kilku rzeczy w niej brakuje, ale nie jest źle. Najciekawszy jest rozdział o kocim języku.

Coconutka | 2014-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2014