Święci w roku liturgicznym

Tłumaczenie: Michał Wilk
Wydawnictwo: eSPe
Santità non passa mai di moda
978-83-7482-418-7
religia
A--

Ojciec Święty przywołuje wzory chrześcijańskiego życia, by wprowadzić wiernych w tajemnicę Mistycznego Ciała Chrystusa.Święci w jego ujęciu stają się nam bliscy, a naśladowanie ich – realne. Wspaniała inspiracja do homilii i modlitwy. Portrety świadków wiary, jakie przedstawił Benedykt XVI, ukazują niezwykłe bogactwo duchowego skarbca Kościoła. Ojciec Święty przywołuje wzory chrześcijańskiego...

Portrety świadków wiary, jakie przedstawił Benedykt XVI, ukazują niezwykłe bogactwo duchowego skarbca Kościoła. Ojciec Święty przywołuje wzory chrześcijańskiego życia, by wprowadzić wiernych w tajemnicę Mistycznego Ciała Chrystusa.Święci w jego ujęciu stają się nam bliscy, a naśladowanie ich – realne.
Poszczególne rozdziały antologii odpowiadają kolejnym miesiącom kalendarza, dzięki czemu książka będzie stanowić doskonałą lekturę duchową: łatwo można znaleźć patrona dnia i zobaczyć go w wyjątkowej perspektywie – oczami Ojca Świętego. Jest to niewątpliwie wspaniała inspiracja do homilii i modlitwy.

źródło opisu: eSPe, 2011

źródło okładki: http://boskieksiążki.pl/data/gfx/pictures/medium/6/2/526_1.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!