Wizje spoza zasłony

Visions beyond the veil
objawienia, wizje, niebo, Bóg
religia
Abigail

Wizje? w dwudziestym wieku? Być może wzruszysz ramionami słysząc o widzenieach innych ludzi, lecz gdy doświadcza ich dziecko, warto się zatrzymać i pomyśleć. Zwłaszcza, że w tym przypadkunie dotyczy to tylko jednego dziecka, ale wielu. Dzieci, które wcześniej żebrały na ulicach, kiedy znalazły się w Addullam Rescue Mission, poprosiły Boga aby im się objawił. Książka ta opisuje efekt wiernego...

Wizje? w dwudziestym wieku?

Dzieci, które wcześniej żebrały na ulicach, kiedy znalazły się w Addullam Rescue Mission, poprosiły Boga aby im się objawił. Książka ta opisuje efekt wiernego oczekiwania tych małych sierot. Nie miały one przecież wykształcenia, nie umiały czytać i pisać a jednak doświadczyły objawień i wizji Nieba zadziwiająco zgodnych z opisem biblijnym. Prawdziwie znakomita książka o prawdziwie znakomitym Bogu.

źródło opisu: Wydawnictwo dabar

źródło okładki: zdjęcie autorskie